Magazynier/ Komisjoner – praca bez znajomości języka niemieckiego – również pary

Zatrudnij się teraz!

Miejsce pracy: Bargteheide, Niemcy

TWOJE UMIEJETNOSCI:
⦁ Doświadczenie na magazynie – Komisjonowanie Pick by Voice – będzie dodatkowym atutem
⦁ Uprawnienia na obsługę/prowadzenie wózków widłowych – będzie dodatkowym atutem
⦁ Prawo jazdy Kat. B + własne auto na dojazd do pracy – wymagane

TWOJE ZADANIA:
⦁ Komisjonowanie różnych towarów spożywczych
⦁ Kompletowanie i sortowanie towarów na magazynie
⦁ Komisjonowanie Pick by Voice – słuchawkowym w języku polskim
⦁ Prace magazynowe
⦁ Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym, możliwość pracy również w niedziele i święta

OFERUJEMY:
⦁ Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony na pełen etat w oparciu o układ GVP
⦁ Stawka 13,50€ brutto/h + dieta 5,00€ netto za każdy dzień w pracy
⦁ Dodatki: nadgodziny 25%, za pracę w nocy 25%, niedziele 50% i święta 100 %
⦁ Świąteczne i wakacyjne
⦁ Pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
⦁ Możliwość pobierania zaliczek
⦁ Zapewnione zakwaterowanie (mieszkania z meldunkiem w pełni wyposażone z dostępem do Internetu) – koszt: 150€ miesięcznie

    Scroll to Top