Magazynier/ Komisjoner art. Drogeryjnych – również pary – Brehna

Zatrudnij się teraz!

Miejsce pracy: Brehna okolice Leipzig, Niemcy

TWOJE UMIEJETNOSCI:

  • Doświadczenie na magazynie – Komisjonowanie Pick by Voice – będzie dodatkowym atutem
  • Uprawnienia na obsługę/prowadzenie wózków widłowych – będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość liczebników niemieckich do min. 100 – wymagane
  • Dojazd do pracy we własnym zakresie

TWOJE ZADANIA:

  • Komisjonowanie artykułów drogeryjnych za pomocą wózka elektrycznego i systemu Pick by Voice
  • Kompletowanie i sortowanie towarów na magazynie drogeryjnym
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym – gwarantowane 38 godzin tygodniowo

OFERUJEMY:

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony na pełen etat w oparciu o układ GVP
  • Stawka 14,31 € brutto/h od 1 października 2024
  • Dieta 5,00€ netto za każdy dzień w pracy
  • Dodatki: nadgodziny 25%, za pracę w nocy 25%, niedziele 50% i święta 100 %
  • Świąteczne i wakacyjne premie
  • Pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Zapewnione zakwaterowanie – koszt: 300,00€ miesięcznie

    Scroll to Top